Welkom, bij Korreweg 175
9714 AJ, Groningen
€395.000 K.K.

Wat maakt deze woning uniek?
Altijd al gedroomd van een instapklare jaren ’30 woning met een tuin? Deze karaktervolle benedenwoning aan de Korreweg heeft het allemaal! De woning beschikt over twee slaapkamers, is aan de achterzijde uitgebouwd en heeft een zeer nette, zonnige tuin op het zuidoosten.
De woning ligt aan de welbekende Korreweg ten noorden van de binnenstad. De wijk kenmerkt zich door de vele jaren '30 woningen en het karakter. De gehele straat wordt momenteel heringericht als fietsstraat. In de wijk zijn diverse voorzieningen aanwezig, onder andere rondom het
Samengevat
Type
Apartment
Bouwjaar
1933
Wonen
92 m²
Perceel
235 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Bekijk alle kenmerken van deze woning
Overdracht
Vraagprijs€395.000 K.K.
Vraagprijs per m²€4.293,48
StatusBeschikbaar
AanvaardingIn overleg
Bouwjaar
Soort woningGroundFloorApartment, Appartement
Bouwjaar1933
Waar kom ik straks te wonen?
Loading Map…
Hoe duurzaam is deze woning?
Deze woning heeft energielabel: D
Woningen met een label D zijn meestal gebouwd in de jaren tachtig en negentig en zijn matig, of helemaal niet geïsoleerd. De grootste winst in verduurzaming bij deze woningen valt te behalen door extra isolatie of dubbel glas toe te passen. In de meeste gevallen is de cv-ketel ook aan vervanging toe.
Type isolatieHR-glas
VerwarmingsinstallatieCv-Ketel, heating.GasStove
Warm waterCv-Ketel
Energielabel geldig tot25-03-2028
Hoe werkt het verkoopproces?
Stap 1: Bekijk de woning
Al geïnteresseerd in deze woning? Plan direct een bezichtiging via de onderstaande knop.
Plan een bezichtigingBestudeer de stukken
Plaats een bod
Gunning
Vrijgave Biedlogboek
Stap 2: de stukken bestuderen
Voorafgaand aan de bezichtiging is het aan te raden om alle stukken goed te bestuderen als onderdeel van de onderzoeksplicht.

Stap 3: een bod uitbrengen
Is dit de volgende droomwoning? Breng dan eenvoudig digitaal een bod uit in het Biedlogboek van Eerlijk Bieden

Veelgestelde vragen
Wanneer kan de notariële overdracht van Korreweg 175 plaatsvinden?
De verkopers van Korreweg 175 hebben de volgende voorkeur voor notariële overdracht aangegeven: In overleg.
Is er parkeergelegenheid in de buurt van Korreweg 175?
In de buurt van Korreweg 175 zijn de volgende parkeermogelijkheden beschikbaar: Openbare parkeerplaats, Betaald parkeren, Parkeren met vergunning.